ĮVAIZDŽIO STUDIJA

 

Tai mados, stiliaus, grožio ir elegancijos junginys viename!

Dėmesys preciziškumui, aistra moteriškumui ir elegancijai įkvėpė išsikelti dar vieną tikslą – sukurti erdvę moterims – RENT DRESS ĮVAIZDŽIO STUDIJĄ, kurioje atsirastų daugybė gražių, stilingų drabužių, vizažo, konsultacijų bei šiltų pokalbių.  Studijoje dirbantis kolektyvas pasirengęs padėti Jums, mielos moterys, pasipuošti artėjančiai šventei, vakarėliui, susitikimui, fotosesijai ar kitai progai. Mums svarbus individualus požiūris į klientą. Esame atviros, pasiruošusios tobulėti ir siekti geriausio rezultato kartu su Jumis.

Tikime, kad iš viso to gimsta pasitikėjimas savimi ir grožis, kuris nugali viską!

SUKNELIŲ NUOMOS PASLAUGOS

Auksė
Mob. tel. +370 613 00 340
RENT DRESS įvaizdžio studijoje galite išsinuomoti ne tik populiarių užsienio, bet ir lietuvių dizainerių kurtų suknelių taip pat kostiumėlių bei stilingų kombinezonų. Kviečiu užsukti į svečius!

VIZAŽO PASLAUGOS

Kamilė
Mob. tel. +370 600 84 054
Studijoje dirba kruopšti, savo darbą mylinti vizažo meistrė Kamilė. Nepaisant besikeičiančių makiažo tendencijų, savo darbo varikliu meistrė laiko natūralaus moters grožio svarbą. Būtent todėl klientėmis yra pasirūpinama naudojant profesionalias makiažo priemones, išryškinant patraukliausias veido linijas ir neužgožiant natūraliai patrauklių moters bruožų. Juk sakoma, kad visos moterys yra gražios be kosmetikos priemonių, tačiau taisyklingas, ir veido odos neapsunkinantis makiažas moterį gali priversti pamilti save iš naujo.

STILISTO KONSULTACIJA

El. p. info@rentdress.lt